You are currently viewing Coral detox

Coral detox

Coral detox

Podstawą zachowania zdrowia, jest oczyszczenie organizmu z toksyn, które odkładają się w jelitach oraz w tłuszczu. Coral Detox to zestaw, który w kompleksowy sposób oczyszcza organizm i uzupełnia niedobór najważniejszych składników. W jego skład wchodzą 4 preparaty o wzajemnie wzmacniającym się działaniu.

Assimilator wspiera trawienie, dostarczając najważniejszych enzymów trawiennych. Dzięki temu, zmniejszamy ilość niestrawionych resztek w jelitach i zwiększamy wchłanianie składników odżywczych.

H500 uzupełnia niedobór minerałów i antyutleniaczy, przyczyniając się do szybszej regeneracji organizmu oraz wzmacniając naszą witalność. Preparat zmniejsza zakwaszenie organizmu, wspierając prawidłowe funkcjonowanie komórek.

Coral Mine to naturalny preparat wspierający utrzymanie prawidłowego pH organizmu, wzmacniający mięśnie i chrząstki, oraz wspomagający układ pokarmowy. Jego głównym składnikiem jest szkielet koralowców, dostarczający wapnia, fosforu, magnezu i potasu.

Coral Lecitin dostarcza lecytyny, która wpływa pozytywnie na serce i mózg, wspiera spalanie tkanki tłuszczowej, oraz usuwa z organizmu wolne rodniki.

Starannie dobrane składniki zestawu Coral Detox, uzupełniają niedobór minerałów, oraz pozwalają na oczyszczenie organizmu. Usunięcie zbędnych zanieczyszczeń z ciała, przekłada się na lepsze samopoczucie, zmniejszenie nasilenia objawów niektórych chorób, oraz pozbycie się zbędnych kilogramów.

Oczyszczenie organizmu, sprzyja także usunięciu z niego grzybów oraz pasożytów, zmniejszenia ilości złogów cholesterolowych i pleśni.

coral detox

Zamawiając zestaw masz lepszą cenę, niż zamawiając poszczególne produkty !

Prosimy o uważne zapoznanie się z warunkami rejestracji z wykorzystaniem linku referencyjnego: Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Zbigniewa Bryła, który stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki!. Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów firmy, idei ich stosowania i zasad pracy firmy w języku polskim. Rejestracja jest dobrowolna, możesz także zamówić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

zamów Coral detox

Dodaj komentarz