You are currently viewing Głębokie oczyszczanie organizmu z programem Colo Vada Plus

Głębokie oczyszczanie organizmu z programem Colo Vada Plus

Twoje samopoczucie jest coraz gorsze i kompletnie nie wiesz, czym może to być spowodowane? Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że może to być wina zanieczyszczenia Twojego organizmu przez toksyny i różnego rodzaju złogi, które w nim zalegają. Jak sobie z tym poradzić i przywrócić naszej gospodarce wewnętrznej prawidłowe funkcjonowanie? Otóż jednym ze sposobów jest program Colo Vada Plus, która jest profesjonalną terapią oczyszczającą.

Prostota przede wszystkim

Nie da się zaprzeczyć, że jeśli chodzi o ogólną formę tego produktu, to firmie Coral przyświecał jeden cel. Otóż Vada Plus miała być kuracją nieskomplikowaną i prostą, która jednak daje jak największe rezultaty. Dzięki temu powstał produkt, który pozwala na bezpieczne oczyszczenie swojego ciała z toksyn, grzybów i złogów, które zaburzają nasze prawidłowe funkcjonowanie.

Nie jest to kuracja odchudzająca, jednakże dzięki pozbyciu się wszystkich złogów można zauważyć efekt zmniejszenia się wagi.

Poszczególne etapy

Kuracja Colo Vada Plus składa się z 3 etapów:

  • Przygotowawczego – trwa 7 dni i ma na celu wstępne oczyszczenie jelit z pasożytów, pierwotniaków oraz przywrócić równowagę witamin i minerałów.
  • Oczyszczającego – jest to inaczej 4-dniowa głodówka połączona z przyjmowaniem sorbentu z białej glinki kaolinowej. Dzięki temu nie odczuwa się wtedy głodu.
  • Stabilizacyjnego – przywracane są funkcje układu trawiennego na zupełnie innym, lepszym poziomie działania.

Jak więc widzisz, nie ma tutaj nic skomplikowanego, a tymczasem samopoczucie i komfort życia może poprawić się znacząco.


Aby zamówić kliknij na linki:

Colo Vada Plus

 lub zadzwoń do dystrybutora 788 019 696

 

Dodaj komentarz