You are currently viewing MindSet

MindSet

Preparat MindSet to doskonały środek oparty na L-karnitynie i roślinnych ekstraktach, które poprawiają funkcjonowanie układu nerwowego, odżywiają mózg, wspierają koncentrację, spostrzegawczość, pamięć i zdolności analitycznego myślenia.

W produkcie zawarto szereg substancji pozytywnie wpływających na cały organizm. Znajdziemy tu tyrozynę i teaninę. Są to aminokwasy wspierające pracę nadnerczy i przysadki mózgowej, dzięki czemu wpływają na produkcję adrenaliny i kwasu gamma-aminomasłowego. Ich działanie powoduje ogólną poprawę nastroju, ochronę przed stresem i wspieranie pamięci.

Na układ nerwowy wpływają również zawarte w suplemencie MindSet grzybki reishi. Uspokajają nerwy, jednak nie mają właściwości otępiających. Ich działanie opiera się głównie na normalizacji cyklu dobowego. Poprawiają jakość snu oraz niwelują uczucie zmęczenia i senności za dnia.

Za poprawę energetyki organizmu odpowiedzialne są również witaminy B6, B9 i B12. Poprawiają funkcjonowanie układu nerwowego, pozytywnie wpływają na funkcje psychologiczne oraz zmniejszają poczucie zmęczenia.

MindSet jest mocnym przeciwutleniaczem. Zawarty w nim kwas liponowy chroni mitochondria i eliminuje z organizmu wolne rodniki. Dodatkowo właściwości antyoksydacyjne również mają zawarte w suplemencie wyciągi z imbiru, miłorzębu duwklapowego oraz rozmarynu. Wzmacniają strukturę naczyń krwionośnych, poprawiają transport czerwonych krwinek, krążenie składników odżywczych wewnątrz mózgu, a także mają właściwości obniżające ciśnienie krwi.

Prosimy o uważne zapoznanie się z warunkami rejestracji z wykorzystaniem linku referencyjnego: Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Zbigniewa Bryła, który stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki!. Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów firmy, idei ich stosowania i zasad pracy firmy w języku polskim. Rejestracja jest dobrowolna, możesz także zamówić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

https://pl.coral.club/shop

Dodaj komentarz