You are currently viewing Pau D’Arco

Pau D’Arco

Pau D’Arco

Pau D’Arco to suplement przeznaczony dla osób o niskiej odporności organizmu. Środek ten posiada silne właściwości tonizujące oraz przeciwutleniające. Wzmacnia organizm i pomaga w profilaktyce przeziębień, zapalenia oskrzeli, chorób płuc, zapalenia i owrzodzenia żołądka, przerostu gruczołu prostaty, stanów zapalnych, chorób krwi i chorób grzybiczych.

Zawarty w produkcie proszek z kory drzewa lapacho to doskonały środek na dolegliwości górnych dróg oddechowych, niwelowanie zmian skórnych, usuwanie procesów zapalnych. Poza tym Pau D’Arco pozytywnie działa na układ sercowo-naczyniowy, zbija nadciśnienie, reguluje poziom cukru we krwi, zmniejsza ryzyko miażdżycy, anemii, gruźlicy i zapalenia trzustki.

Czynne składniki kory drzewa mrówkowego to silne cytostatyki hamujące rozwój i namnażanie zmian nowotworowych. Świetnie radzą sobie z wirusami opryszczki, grypy, bakteriami gronkowca złocistego i paciorkowcami.

Obecność ksylidyny połączonej z lapacholem pozwala na zahamowanie rozwoju wielu grzybów, w tym tych powodujących grzybicze zapalenie pochwy. Poza tym Pau D’Arc hamuje procesy fermentacyjne, w związku z czym uniemożliwia rozwój wirusów. Składniki drzewa mrówkowego wykazują silne działanie hamujące nowotwory oraz właściwości antybiotyczne. Suplement wspiera profilaktykę chorób skórnych, takich jak egzema, trądzik, łuszczyca, czy dermatoza. Poza tym pozytywnie działa w przypadku astmy i zapalenia płuc, a także niedokrwistości.

Pau D’Arco

Zalecamy spożywać 3 kapsułki w ciągu dnia. Jedna kapsułka zawiera 500 mg proszku z kory drzewa lapacho.

Prosimy o uważne zapoznanie się z warunkami rejestracji z wykorzystaniem linku referencyjnego: Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Zbigniewa Bryła, który stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki!. Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów firmy, idei ich stosowania i zasad pracy firmy w języku polskim. Rejestracja jest dobrowolna, możesz także zamówić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

https://pl.coral.club/shop/pau-d-arco

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz