You are currently viewing Przez oczyszczanie do odchudzania

Przez oczyszczanie do odchudzania

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że często przyczyna nadwagi są zanieczyszczenia w organizmie. Specjalnie dla was udostępniam program oczyszczania.

1.Przez 30 dni stosujemy pakiet Coral Detox

detox

Aby zamówić kliknij na link:

Coral Detox

2.Przez 14 dni używamy programu Colo Vada Plus

colo-vada-plus1_ (3)

Aby zamówić kliknij na linki:

Colo Vada Plus

Pakiet Colo Vada Plus + Coral Mine

opis programu

3.Prowadzimy zdrowy styl życia.

JAK ZAMÓWIĆ PRODUKTY CORAL CLUB NIEDOSTĘPNE NA TERENIE POLSKI:

Zaczynamy od rejestracji

Najważniejsze to najpierw zarejestrować się na stronie https://pl.coral-club.com/registration. Musisz pamiętać o tym, aby w formularzu rejestracyjnym nie używać polskich znaków, bowiem wtedy nie zostanie on poprawnie przetworzony. Dodatkowo kod pocztowy powinieneś podawać bez myślnika, gdyż w przeciwnym razie również będzie to traktowane, jako błąd w systemie. W razie jakichkolwiek problemów możesz kontaktować się bezpośrednio z dystrybutorem.

Logowanie i składanie zamówienia

Jeśli poprawnie zakończyłeś proces rejestracji, to kolejnym krokiem będzie zalogowanie się na stronie na stronie https://pl.coral-club.com  gdzie będziesz musiał podać numer klubowy, który otrzymałeś w wiadomości mailowej po rejestracji. Część produktów Coral-Club jest niedostępnych w Polsce, ale to żaden problem, jeżeli nie znajdziesz swojego produktu zaloguj się na stronę: https://cciworld.de, gdzie ponownie będziesz musiał podać numer klubowy, który otrzymałeś w wiadomości mailowej po rejestracji. Potem możesz dokonywać zakupów jak w każdym innym sklepie internetowym. Nie powinno Ci to sprawić najmniejszych problemów.

Jak więc widzisz, cały proces nie jest niczym skomplikowanym oraz zajmuje najwyżej kilka minut. Potem możesz już cieszyć się wspaniałymi produktami od Coral Club, które z powodzeniem pomogą Ci jeszcze bardziej poprawić komfort życia poprzez polepszenie swojego zdrowia i uregulowanie gospodarki organizmu.

Rejestracji możesz dokonać podając kod polecający (referencyjny) lub CCI ID (numer klubowy)

Mój kod referencyjny: 896784518909

CCI ID: 3204958

Dodaj komentarz