You are currently viewing Parafight , czyli Walka z pasożytami
walka z pasozytami

Parafight , czyli Walka z pasożytami

Parafight

ParaFight to mieszanka substancji roślinnych, które posiadają właściwości przeciwpasożytowe. Wspomagają organizm oraz pozytywnie wpływają na czynność układu pokarmowego. Preparat ParaFight świetnie radzi sobie z niebezpiecznymi pasożytami, takimi jak lambiloza, owsica, trichurioza, glistnica, ankylostomatoza itd. Poza tym oczyszcza organizm i wspiera wydalanie toksyn.

Parafight

W suplemencie znajdziemy: wyciąg z liści orzecha czarnego,  z pąków drzewa goździkowego,  z korzenia goryczki żółtej, wyciąg z liści szałwii czerwonej  z koszyczków rumianku pospolitego, z pieprzu długiego,  z krwawnika pospolitego, z liści tymianku pospolitego z liści mięty pieprzowej, korzeń prawoślazu lekarskiego, ekstrakt z  czosnku pospolitego oraz wyciąg z liści oregano.

Liście orzecha czarnego to źródło garbników, kumaryny, olejku eterycznego, witamin C, B1 i P oraz juglonu. Juglon wykazuje działanie przeciwdziałające bakteriom chorobotwórczym i drożdżom. Poza tym wspiera perstaltykę jelit.

Korzeń goryczki również wykazuje silne działanie przeciwpasożytnicze. Blokuje rozwój jednego z bardziej niebezpiecznych pasożytów – Toxosara canis we wczesnym stadium rozwoju. Tymianek pospolity z kolei niszczy i blokuje rozwój pasożytów zwierząt domowych i nicieni z rodzaju Necator Americanus oraz Antylostoma.Czarnuszka siewna poprawia ogólną odporność organizmu, natomiast kora wiązu, szałwia czerwonokorzeniowa i lebiodka pospolita działają przeciwpasożytniczo.

Parafight

Prosimy o uważne zapoznanie się z warunkami rejestracji z wykorzystaniem linku referencyjnego: Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Zbigniewa Bryła, który stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki!. Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów firmy, idei ich stosowania i zasad pracy firmy w języku polskim. Rejestracja jest dobrowolna, możesz także zamówić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Zobacz w sklepie

Ten post ma jeden komentarz

  1. Roberto

    to jest bardzo dobry produkt, ale należy zażywać go przez 3 miesiace

Dodaj komentarz