You are currently viewing Zamawianie produktów Cora Club – w jaki sposób można to zrobić?

Zamawianie produktów Cora Club – w jaki sposób można to zrobić?

Jak uzyskać 20 % rabat

Wiele osób jest żywo zainteresowanych nabywaniem profesjonalnych produktów od Coral Club. Jednakże nie bardzo wiedzą, jak mogą to zrobić. Właśnie z myślą o nich stworzyłem prosty poradnik, dzięki któremu szybko możesz zorientować w tym zakresie i już niebawem złożyć swoje pierwsze zamówienie w  Coral Club.

Zaczynamy od rejestracji

Najważniejsze to najpierw zarejestrować się na stronie pl.coral-club.com  W razie jakichkolwiek problemów możesz kontaktować się bezpośrednio z dystrybutorem. Po rejestracji ceny wyświetlane w sklepie internetowym Coral Club będą o 20 % niższe 🙂

Logowanie i składanie zamówienia

Prosimy o uważne zapoznanie się z warunkami rejestracji z wykorzystaniem linku referencyjnego:

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć wstąpienia do Coral Club do struktury Zbigniewa, który stanie się Twoją Osobą Polecającą; Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim.

Aby kupić produkt zarejestruj się pod adresem: pl.coral-club.com  lub cci.coral-club.com

Zakupów dokonasz jak w każdym sklepie internetowym 🙂

Jak więc widzisz, cały proces nie jest niczym skomplikowanym oraz zajmuje najwyżej kilka minut. Potem możesz już cieszyć się wspaniałymi produktami od Coral Club, które z powodzeniem pomogą Ci jeszcze bardziej poprawić komfort życia poprzez polepszenie swojego zdrowia i uregulowanie gospodarki organizmu.

Rejestracji możesz dokonać podając kod polecający  CCI ID (numer klubowy)

CCI ID: 3204958

Dodaj komentarz