Coral Club International

Oto co Coral Club pisze o sobie:

Rozpocząwszy swoją działalność w 1998 roku, firma «Coral Club» dzisiaj jest jednym z liderów na rynku produkcji i dystrybucji preparatów wspomagających zdrowy styl życia.

Firma skupia się na innowacyjnych technikach i najnowszych osiągnięciach w dziedzinie ochrony zdrowia oraz oferuje produkty o wysokiej jakości, które najpełniej odpowiadają potrzebom organizmu w zakresie pełnowartościowego odżywiania i tworzenia zdrowego środowiska wewnątrz organizmu.

Nasz asortyment jest stale ulepszany i poszerzany dzięki pracom naukowo-badawczym, które są dla nas prowadzone przez naukowców i ekspertów z całego świata.

Podstawę działalności firmy stanowi dążenie do poprawy jakości życia i troska o zachowanie zdrowia ludzi. Dlatego za nasze zasadnicze zadanie uważamy popularyzację zdrowego stylu życia: rozpoczynając od kultury zdrowego odżywiania, a na rozwoju pozytywnego myślenia kończąc.

Coral Club International

Prosimy o uważne zapoznanie się z warunkami rejestracji z wykorzystaniem linku referencyjnego: Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Zbigniewa Bryła, który stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki!. Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów firmy, idei ich stosowania i zasad pracy firmy w języku polskim. Rejestracja jest dobrowolna, możesz także zamówić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Posiadając nr klubowy masz dostęp do:

  1. https://coral.club/pl/

  2. https://cci.coral.club/pl (strona niemieckiego partnera firmy w języku polskim. Bezpłatne przesyłki)

Informacja

Coral Club Członkostwo w klubie jest bezpłatne.

Telefon 788 019 696