Coral Club 4 kroki do zdrowia

Coral Club to producent najbardziej pożądanych dla zdrowia produktów. To także twórca filozofii zdrowia opartej na 4 krokach:

  • Nawodnić

  • Oczyścić

  • Odżywić

  • Utrzymać zdrowie

Prosimy o uważne zapoznanie się z warunkami rejestracji z wykorzystaniem linku referencyjnego: Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Zbigniewa Bryła, który stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki!. Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów firmy, idei ich stosowania i zasad pracy firmy w języku polskim. Rejestracja jest dobrowolna, możesz także zamówić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Najbardziej znane produkty to:

Coral Mine

Coral Mine

Coral Mine to sproszkowany koralowiec, łatwy w użyciu, zapakowany w saszetki. Jedno opakowanie Coral Mine zawiera 10 saszetek. Sprzedawane jest w zestawach po 3 opakowania, czyli 30 saszetek. Jedna saszetkę należy wrzucić na 1,50 litra czystej niegazowanej wody O parametrach wody poczytasz  tutaj:

Colo Vada Plus

Colo Vada Plus

Colo Vada Plus, dokładniej Program II Colo Vada Plus, to 14 dniowy zestaw oczyszczania organizmu. Mimo, ze nie jest programem odchudzającym, to często po oczyszczeniu jelit normalizuje się waga ciała. Ten 3 etapowy program Colo Vada opisany jest tutaj:

  1. Woda koralowa Coral mine sklep , tu zamówisz : pl.coral-club.com/shop

  2. Colo vada Plus cena sprawdź na: cci.coral-club.com/shop/

Niezależny dystrybutor Coral Club

Zbigniew Bryła

telefon 788 019 696