Niezależny dystrybutor Coral Club

Zbigniew Bryła

Prosimy o uważne zapoznanie się z warunkami rejestracji z wykorzystaniem linku referencyjnego: Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Zbigniewa Bryła, który stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki!. Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów firmy, idei ich stosowania i zasad pracy firmy w języku polskim. Rejestracja jest dobrowolna, możesz także zamówić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Rejestracja, Zamawianie produktów – kontakt

Dołącz do nas !!!

Kontakt dystrybutor Coral Club

Telefon: 788 019 696

Witam Was na moim blogu.
Kilka słów o mnie i o firmie Coral Club. Moje zainteresowania zdrowym sposobem na życie rozpoczęły się przypadkowo. Jestem człowiekiem, który ma techniczny i informatyczny umysł i jeszcze  kilkanaście lat temu nie podejrzewałbym siebie o to, że zainteresuje się szeroko pojętym zdrowiem.  Zdarzyło się to gdy w moim otoczeniu obserwowałem, wiele przypadków ludzi, którzy dzięki naturalnym metodą utrzymują, odzyskają i poprawiają zdrowie. W ciągu ostatnich 25 lat tylko raz zażyłem antybiotyk.
Mimo, że nie uprawiam czynnie żadnego sportu prowadzę aktywny styl życia. Uwielbiam żeglarstwo i podróże… W zimie narty. Wychowałem się na muzyce Jean Michel Jarre, oraz polskich zespołów lat 80 Takich jak Perfect, czy Manam. Z muzyki Jarre bije wieczna młodość, a z naszej polskiej … być sobą i chociaż zmienił się świat i moje ideały, muzyka ta była i jest inspiracją do działania., do tego abym sam decydował o swoim życiu. Bardzo lubię też muzykę rozrywkową, przez kilka lat mojego życia bylem DJ -em. Gdy widzę parkiet i słyszę muzę, czuje wielka energię płynącą z muzyki.

Pewnego dnia poznałem Janinę, która opowiedziała mi o  Coral Club. Z takim zafascynowani opowiadała, że zainteresowałem się produktami i postanowiłem wypróbować na siebie. Od kilku lat pije wodę Coral mine, oraz zarzywam suplementy diety. Zmieniło się wiele na plus.
Od 3 lat współpracuje z Coral Club, oprócz zdrowia znalazłem tutaj możliwość rozwoju, i drogę do realizacji swoich  celów. Dzisiaj uczestniczę w popularyzacji Pokolenia Next, które otwiera oczy młodym ludziom, nie tylko w temacie zdrowia, ale również samorozwoju i realizacji marzeń.

Coral club Forum
Coral Club społeczność

Dołącz do Nas !!!