You are currently viewing Papaya
papaya fruit isolated on white

Papaya

Preparat Papaya zawiera między innymi proszek z owoców melonowca właściwego (Carica papaya) i ekstrakt z melonowca właściwego w stosunku 10:1. Dzięki temu produkt ten pozytywnie wpływa na rozkład białek do postaci aminokwasów, usprawnia procesy trawienne, przyśpiesza gojenie się ran, naprawę uszkodzonych komórek i zmniejsza stany zapalne.

Zawarta w suplemencie papaina to najważniejszy element preparatu. Działa na podobnej zasadzie, co pepsyna. Pracuje w drogach przewodu pokarmowego, wspiera trawienie, a szczególnie dobrze radzi sobie z rozkładaniem i wspieraniem wchłaniania białek.

Suplement Papaya działa antybakteryjnie, kardiotonicznie, przeciwgorączkowo i przeczyszczająco. Te właściwości sprawiają, że możemy używać tego środka do likwidacji nieprzyjemnego zapachu z ust, zapobiegać wzdęciom, schorzeniom wątroby i wspierać leczenie wrzodów jelita grubego. Poza tym pozytywnie wpływa na zbijanie nadciśnienia, normalizuje pracę organów wewnętrznych i zmniejsza nieregularność menstruacji.

Papaya może również skutecznie pomóc w chudnięciu. Jej właściwości polepszające wchłanianie składników odżywczych oraz właściwości przeczyszczające mogą okazać się niezwykle skuteczne w procesie kontrolowanej utraty zbędnych kilogramów, oraz przy zaparciach.

Preparat z Papai wpływa również na zdrowy wygląd skóry, paznokci i włosów. Miąższ zawiera duże ilości łatwo przyswajalnej witaminy A, C, B1, B2 oraz minerałów, w tym wapnia, magnezu, potasu i żelaza. Znajdziemy tu również dobroczynne enzymy- papainę, peptydazy oraz lipazy.

Prosimy o uważne zapoznanie się z warunkami rejestracji z wykorzystaniem linku referencyjnego: Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Zbigniewa Bryła, który stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki!. Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów firmy, idei ich stosowania i zasad pracy firmy w języku polskim. Rejestracja jest dobrowolna, możesz także zamówić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Papaya

Dodaj komentarz