You are currently viewing OpiStop – Sojusznik w walce z pasożytami
wrotycz-opistop

OpiStop – Sojusznik w walce z pasożytami

OpiStop

Preparat OpiStop jest ekskluzywną i skuteczną formułą opartą na roślinach, która chroni organizm przed niebezpieczeństwami, związanymi z chorobą pasożytniczą spowodowaną przez motylicę wątrobową. Ta unikalna formuła ma właściwości działania przeciw-pasożytniczego i poprawiającego poziom żółci w wątrobie,  bez zakłócania normalnej funkcji układu trawiennego.

• OpiStop pomaga zwalczać pasożyty, poprawia funkcjonowanie przewodu pokarmowego i ogólny stan zdrowia
• OpiStop zmniejsza stan zapalny w przewodzie żołądkowo-jelitowym
• OpiStop  zwiększa metabolizm

OpiStop
OpiStop

OpiStop

Składniki: róży, długiej papryki, krwawnika pospolitego i lukrecji mają działanie wzmacniające. Poprawiają przemianę materii i normalizują funkcjonowanie układu żołądkowo-jelitowego.

Składniki te mają bardzo korzystny wpływ na wątrobę i pęcherzyk żółciowy.

Pomagają przywrócić komórki błony śluzowej jelit.Krwawnik wspomagają oczyszczanie organizmu poprzez usuwanie nadmiaru płynów i toksyn.

Osika i wrotycz są silnymi składnikami anty-pasożytniczymi. Podnoszą efektywność i normalizują funkcje przewodu żołądkowo-jelitowego i wzmacniają mięśnie przewodu pokarmowego.

OpiStop

Prosimy o uważne zapoznanie się z warunkami rejestracji z wykorzystaniem linku referencyjnego: Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Zbigniewa Bryła, który stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki!. Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów firmy, idei ich stosowania i zasad pracy firmy w języku polskim. Rejestracja jest dobrowolna, możesz także zamówić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Zobacz w sklepie

 

Dodaj komentarz